top of page
  • Katarzyna Czykier

Podsumowanie


Trochę podsumowanie, trochę wyjście z bycia incognito, trochę przełamanie anonimowości.

W ostatnim czasie, zaistniało parę sytuacji, których nie w sposób nie opisać. Dlaczego? Otóż, moi kochani przyszli nowożeńcy, ta strona jest dla Was. Na fun page'u Studio Dekora chcemy Was bliżej poznać z naszą działalnością. Z firmą założoną przez Katarzynę Czykier idealistkę, marzycielkę i perfekcjonistkę. Oczywiście dzięki wsparciu Dominika najwspanialszego pod słońcem męża, który jest zawsze wsparciem w działaniu.

Nawiązując z nami kontakt niejako odsłaniacie swoją prywatność. Stąd chcę, abyście bliżej poznali się z ekipę, której niejako nikt nie widzi, a tworzą te wszystkie cuda. Strona Studio Dekora, nie będzie sztywną relacją z realizacji. Będziemy odsłaniać siebie, pokażemy trochę zaplecza, będziemy również informować o zmianach.

Jednak najpierw sprawy kluczowe:

  1. Fake recenzje ... opinie wystawiane z fałszywych kont, od życzliwych nam osób chcących nam zaszkodzić, oczernić. Wiedzcie, że jeszcze bardziej motywują nas do działania i rozwoju.

  2. Przypisywanie sobie tytułów, naszych haseł ... Coraz więcej firm, przejmuje nasze hasła, przypisuje tytuły naukowe- przy czym nie są oni z nimi powiązani. Jestem jedyną w Polsce dyplomowaną Wedding Designer. a przypisywanie sobie tego stopnia świadczy o bezradności. Nikt ich przecież nie sprawdzi, a my dajemy wiarę w to co piszą. Wiemy, że przed tym Was i siebie nie uchronimy. Jednak świadomość że takie zjawisko istnieje, może ostrzec przed wprowadzeniem was w błąd.

W ciągu zaledwie jednego sezonu, wykonaliśmy realizacje, których inne firmy nie są w stanie wykonać przez kilkanaście lat swojej działalności.

Przygotowywane projekty na przyszłe realizacje, jeszcze bardziej pokreślą niemożliwość bycia młodym, zdolnym i przedsiębiorczym - najbardziej jak to możliwe, zaznaczając grubą kreską narzucony poziom, oraz skok rozwoju firmy w tak krótkim czasie. Odzwierciedlą to nasze przyszło - sezonowe realizacje projektów. Przedsięwzięcia, w których mamy możliwość brać udział są zasługą naszych wspaniałych par, oraz niewątpliwe "tego czegoś" co ma w obie nasza firma, a nie ma żadna inna.

Dostajemy od naszych zadowolonych klientów, mnóstwo podziękowań, nie tylko w formie pisemnej (z wyprawkami dla gości weselnych, winami ze specjalnie dedykowanymi etykietami, oraz wszelkimi innymi pakietami włącznie.) Jest to znacznie cenniejsze, od jakiejkolwiek wystawionej opinii. Osiągnięta satysfakcja z możliwości obdarowania Was kawałkiem szczęścia naszej pracy, jeszcze bardziej motywuje nas do działania.

Stąd wykonywana praca. Stąd ta pasja.

Nie wiem, czy kiedykolwiek przestaniemy się rozwijać. Mamy swoje cele. Najważniejsza dla Nas jest Rodzina i szczęście.

Po zaledwie 2 latach (teraz idzie trzeci rok ) prowadzonej działalności, wypracowaliśmy silną markę. Wielu usługodawców z innych dziedzin w branży, jest pod wrażeniem wykonywanej przez nas pracy.

Na każdej imprezie wymieniane są kontakty, nawiązywana jest dalsza współpraca z najlepszymi salami.

Kontakt z parą jest bardzo indywidualny. Nie stronimy od spotkań, nie pobieramy za nie opłat. Wiemy, że jeśli nie ma chemii między nami, nic nie wyjdzie z współpracy.

Z osobami, które się z nami kontaktują nawiązujemy dłuższą relację. W pewnym stopniu, również się poznajemy. Nawiązujemy przyjaźnie.

Pary, z którymi podejmujemy się współpracy nazywamy Naszymi Parami. Z natury instynkt, nakazuje opiekę i troskę nad narzeczeństwem przed tym najważniejszym czasem.

Jesteśmy dla Was, dziękujemy za możliwość współtworzenia wyjątkowych chwil podczas Najważniejszego Dnia.

Mnóstwa miłości,

Katarzyna Czykier- Wedding Designer

79 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page